submenu
content

Zaproszenie na konferencję

18-09-2017

Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych zaprasza na organizowaną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych.

 

Celem konferencji jest podsumowanie dotychczasowych działań w zakresie wdrażania Konwencji i wyznaczenie priorytetów na przyszłość.

 

Konferencja odbędzie się 27 października 2017 r. na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w budynku Centrum Transferu Wiedzy (sala CTW – 408), Aleje Racławickie 14 w Lublinie.

 

W jej ramach odbędą się dwa panele: Dostępność przestrzeni publicznej i projektowanie uniwersalne oraz Kariera zawodowa osób niepełnosprawnych oraz kompleksowe podejście do rehabilitacji.

 

W konferencji wezmą udział m.in. przedstawiciele środowisk naukowych, administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych oraz instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematyką działalności na rzecz poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W celu wzięcia udział w konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny. Rejestracja zakończy się 16 października.

 

Formularz rejestracyjny prosimy przesłać na adres email:

 

Kliknij na link i zobacz program konferencji

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: