submenu
content
Spotkanie ministrów pracy w Zagrzebiu, fot. MPiPS Spotkanie ministrów pracy w... Spotkanie ministrów pracy w Zagrzebiu, fot. MPiPS Spotkanie ministrów pracy w... Spotkanie ministrów pracy w Zagrzebiu, fot. MPiPS Spotkanie ministrów pracy w...

Spotkanie ministrów pracy w Zagrzebiu

18-10-2013

 

W dniach 17-18 października 2013 r. Posekretarz Stanu Radosław Mleczko wziął udział w spotkaniu ministerialnym oraz regionalnym okrągłym stole w zakresie dialogu społecznego i reform prawa pracy zorganizowanych w Zagrzebiu. W obu wydarzeniach uczestniczył również Komisarz ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Integracji Społecznej László Andor.  

 

Pierwszego dnia minister Mleczko spotkał się także z Mirando Mrsićem, Ministrem ds. Pracy i Systemu Emerytalnego Chorwacji. Rozmowa dotyczyła popisania porozumienia o współpracy dwustronnej oraz wymiany doświadczeń, w szczególności w zakresie prawa pracy i dialogu społecznego.

 

Spotkanie ministerialne 17 października poświęcone było pracy nierejestrowanej.

 

Podczas konferencji w dniu 18 października minister Radosław Mleczko przedstawił najnowsze reformy prawa pracy w Polsce, koncentrując się na zmianach w zakresie czasu pracy: określenie zasad przedłużania okresu rozliczeniowego czasu pracy i stosowanie ruchomego czasu pracy.

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: