submenu
content

Komisja Trójstronna o podniesieniu płacy minimalnej w przyszłym roku, a także o wysokości wskaźników wzrostu wynagrodzeń w sferze budżetowej.

15-07-2015

Komisja Trójstronna o podniesieniu płacy minimalnej w przyszłym roku, a także o wysokości wskaźników wzrostu wynagrodzeń w sferze budżetowej.

 

więcej

Ustawa o Radzie Dialogu Społecznego przyjęta przez Senat

10-07-2015

- To obecnie najbardziej innowacyjna ustawa w Europie, bo daje niezwykłą podmiotowość partnerom społecznym – powiedział w Senacie minister Kosiniak-Kamysz.

więcej

Posiedzenie Komisji Trójstronnej

26-06-2015

Waloryzacja emerytur i rent z FUS w 2016 r., minimalne wynagrodzenie za pracę w 2016 r. oraz założenia projektu budżetu państwa na rok 2016, w tym kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej na rok 2016 r. - to tematy dzisiejszego posiedzenia Komisji Trójstronnej.

więcej

Forum Dialogu Obywatelskiego

25-06-2015

Forum Dialogu Obywatelskiego odbyło się 25 czerwca w Sali im. A.Bączkowskiego w gmachu MPiPS. W tym samym czasie w Sejmie posłowie przyjęli ustawę powołującą Radę Dialogu Społecznego.

więcej

Nowe forum dialogu społecznego

25-06-2015

Sejm przyjął dziś ustawę o Radzie Dialogu Społecznego. Rada będzie nowym forum współpracy przedstawicieli pracowników, pracodawców i rządu, zastępując Trójstronną Komisję ds. Społeczno-Gospodarczych.

więcej

Trójstronna Komisja o kryteriach dochodowych, świadczeniach i zasiłkach

11-06-2015

Posiedzenie Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych, które odbyło się 10 czerwca br. poświęcone było wstępnej prognozie wielkości makroekonomicznych przyjętych do prac nad projektem ustawy budżetowej na rok 2016, propozycji weryfikacji kwot kryteriów dochodowych i wysokości świadczeń rodzinnych, a także propozycji weryfikacji kwot kryteriów dochodowych w pomocy społecznej.

więcej

Rząd o Radzie Dialogu Społecznego

09-06-2015

Rada Dialogu Społecznego ma zastąpić Trójstronną Komisję. Rząd przyjął dziś projekt ustawy przygotowany i uzgodniony przez przedstawicieli organizacji pracodawców, związki zawodowe oraz resort pracy. 

więcej

Rada Dialogu zastąpi Komisję Trójstronną

08-04-2015

Projekt ustawy o Radzie Dialogu Społecznego został przekazany do konsultacji społecznych. Dokument przygotowali i uzgodnili przedstawiciele organizacji pracodawców, związków zawodowych oraz resort pracy. 

więcej

Wspólny projekt ustawy o dialogu społecznym

23-03-2015

Przedstawiciele pracodawców, związków zawodowych i  minister pracy i polityki społecznej w sobotę uzgodnili wspólny projekt ustawy o Radzie Dialogu Społecznego.

więcej

Rada Dialogu Społecznego coraz bliżej

18-03-2015

Zespół pod przewodnictwem wiceministra Jacka Męciny przygotowujący zmiany w zasadach dialogu kilka dni temu zakończył prace nad projektem ustawy o Radzie Dialogu Społecznego. Przedstawiciele pracodawców, związków zawodowych i minister pracy i polityki społecznej rozmawiali o projekcie z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim.

więcej
1  ««««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  18
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: