submenu
content

Świadczenie dobry start – infolinie w regionach

13-06-2018

W regionach ruszyły wojewódzkie infolinie dla rodzin i samorządów dotyczące świadczenia dobry start. 

więcej

W regionach o świadczeniu dobry start

12-06-2018

Ministrowie i wiceministrowie z resortu rodziny i resortu edukacji narodowej odwiedzili już 11 spośród 16 regionów w ramach spotkań wojewódzkich promujących program „Dobry Start”. A wszystko po to, by informacja na temat 300 zł dla uczniów rozpoczynających rok szkolny trafiła do wszystkich zainteresowanych.

więcej

Inwestujemy w edukację dzieci

12-06-2018

„Inwestycja w edukację polskich dzieci jest niezwykle ważna, dlatego powstał program „Dobry Start” – mówiła podczas briefingu prasowego w Kancelarii Premiera minister Elżbieta Rafalska.

więcej

Wnioski o „Dobry Start” już od lipca

11-06-2018

„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. To inwestycja w edukację polskich dzieci. Pomoc może trafić do ponad 4,6 mln uczniów. Wnioski można złożyć już od 1 lipca.

więcej

„Dobry Start” na Mazowszu

11-06-2018

Dziś ruszyła akcja informacyjna w regionach o programie „Dobry Start”. Minister Elżbieta Rafalska spotkała się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim z przedstawicielami samorządów. 

więcej

Świadczenie dobry start dla 4,6 mln uczniów

11-06-2018

Spotkania z samorządowcami i dyrektorami szkół w regionach, poradnik dla rodziców, podręcznik dla samorządów, uruchomienie specjalnej infolinii, informacje o programie na stronie Ministerstwa Rodziny – to tylko niektóre z elementów akcji informacyjnej, mającej na celu przybliżenie programu „Dobry Start”, dzięki któremu każde dziecko uczące się w szkole otrzyma świadczenie dobry start.

 

więcej
««««  1  2  3 
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: