submenu
content

Aktualnosci z kategorii:

Konsultacje „Za życiem” w kolejnych regionach

12-07-2017

Kraków i Częstochowa dołączyły do miast, w których odbyły się już regionalne konsultacje dotyczące rządowego programu „Za życiem”. Podczas spotkań Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Krzysztof Michałkiewicz zapowiedział, że drugi pakiet ustaw umożliwiający realizację programu powinien zostać uchwalony na jesieni, a wejść w życie – na początku przyszłego roku.

więcej

Bezpłatne szkolenia z tworzenia systemu opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

05-07-2017

Przedstawiciele władz samorządów gminnych i pracowników jednostek organizacyjnych odpowiedzialnych za rozwój form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach dotyczących tworzenia systemu opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

więcej

1. pakiet "Za Życiem"

30-06-2017

Pakiet zmian ustawowych wdrażających program „Za Życiem” został podpisany przez Prezydenta RP i ogłoszony w Dzienniku Ustaw.

więcej

Spotkanie Grupy Wyszehradzkiej

30-06-2017

Kolejne spotkanie Grupy Wyszehradzkiej, któremu przewodniczył sekterarz stanu Stanisław Szwed, odbyło się w polskim Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej 29 czerwca br. 

więcej

"Za życiem" w Ełku i Białymstoku

28-06-2017

Kolejne regionalne konsultacje, dotyczące Programu „ Za Życiem” oraz związanego z nim kolejnego pakietu propozycji zmian w ustawach, odbyły się dziś w Ełku i wczoraj w Białymstoku. Wziął w nich udział Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Krzysztof Michałkiewicz.

więcej

„Za Życiem” w Szczecinie

23-06-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska i Sekretarz Stanu Krzysztof Michalkiewicz wzięli udział 23 czerwca r., w Szczecinie, w konferencji regionalnej dotyczącej konsultacji społecznych zmian w ustawach wdrażających Program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem".

więcej

Życzenia z okazji Dnia Ojca

23-06-2017

Drodzy ojcowie, składam Wam najlepsze życzenia z okazji Waszego święta. Choć Dzień Ojca jest wciąż mniej popularny, niż Dzień Matki, to Wasza rola w rodzinie jest równie ważna. Uczycie dzieci odpowiedzialności i radzenia sobie z problemami. Jesteście autorytetem. Stanowicie pierwszy i najważniejszy wzorzec mężczyzny, co jest zarówno zaszczytem, jaki i wielkim wyzwaniem. Wierzę, że w jak najlepszy sposób sprostacie tym zadaniom i będziecie nagradzani miłością dzieci przez całe życie.

więcej

Sejm o "Za życiem"

22-06-2017

Rozwój sieci mieszkań chronionych, wsparcie dla rodzin w obowiązkach domowych czy ułatwienia w zakładaniu spółdzielni socjalnych – to niektóre ze zmian przyjętych przez Sejm. Nowelizacje niektórych ustaw związane są z realizacją programu „Za życiem”.

więcej

Za Życiem: konsultacje w regionach

20-06-2017

Ruszają konferencje regionalne w ramach konsultacji społecznych programu Za Życiem. Pierwsze spotkanie odbędzie się 23 czerwca w Szczecinie. Znany jest już pełen harmonogram konferencji.

więcej

Wiceminister Zieleniecki na posiedzeniu EPSCO

15-06-2017

Wiceminister Marcin Zieleniecki 15 czerwca br. wziął udział w posiedzeniu Rady ds Zatrudnienia, Polityki Społecznej, Zdrowia i Spraw Konsumenckich w Luksemburgu.

więcej
1  ««««  12  13  14  15  16  17  18  19  20  »»»»  50
 
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: