submenu
content
Gala Finałowa V edycji konkursu „Mama w pracy” Gala Finałowa V edycji... Gala Finałowa V edycji konkursu „Mama w pracy” Gala Finałowa V edycji...

Gala Finałowa V edycji konkursu „Mama w pracy”

28-05-2012

Gala Finałowa piątej edycji konkursu „Mama w pracy” odbyła się 23 maja 2012 r. w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Konkurs jest organizowany corocznie przez Fundację Świętego Mikołaja, dziennik „Rzeczpospolita” i instytut badawczy MillwardBrown SMG/KRC. Radosław Mleczko, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, był już po raz kolejny członkiem Kapituły Konkursu. Kapituła wyłoniła laureatów na podstawie ankiet konkursowych wypełnianych przez kobiety pracujące w firmach zgłoszonych do udziału w konkursie.

Laureatami piątej edycji konkursu są firmy: Danone Sp. z o.o. w kategorii dużych firm, DOW Polska Sp. z o.o. w kategorii średnich firm i Hay Group Sp. z o.o w kategorii małych firm. Ponadto, Kapituła konkursu wyróżniła 26 innych firm, które także osiągnęły wysokie notowania, między innymi Sabre Polska Sp. z o.o., przedszkole „PATRYK” i O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z o.o.

Kobiety pracujące w firmie Danone Sp. z o.o. bardzo pozytywnie oceniły rozmaite udogodnienia wprowadzone w ramach programu „Firma przyjazna rodzicom”. Firma DOW – wyspecjalizowana w różnorodnych rozwiązaniach technologicznych, tworzywach sztucznych i produktach chemicznych – i Hay Group Sp. z o.o. – globalna firma doradcza – także wyróżniły się dzięki różnorodnym udogodnieniom dla przyszłych matek i matek małych dzieci.

Minister Radosław Mleczko zauważył, że dobra atmosfera w pracy jest szczególnie ważna w procesie godzenia życia zawodowego z życiem rodzinnym. Konkurs „Mama w pracy” pozwala na podkreślenie społecznej wagi łączenia macierzyństwa z rozwojem zawodowym kobiet.

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: