submenu
content
Posiedzenie Zespołu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie/fot.Jacek Szczepaniak Posiedzenie Zespołu ds.... Posiedzenie Zespołu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie/fot.Jacek Szczepaniak Posiedzenie Zespołu ds.... Posiedzenie Zespołu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie/fot.Jacek Szczepaniak Posiedzenie Zespołu ds....

Posiedzenie Zespołu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

24-09-2012

Posiedzenie Zespołu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie odbyło się 24 września 2012 r. w MPiPS. Jego głównym tematem był powstający system monitorowania losów dziecka.

 

- Ostatnio dotknęła nas  seria dramatycznych zdarzeń w rodzinach – powiedział podczas posiedzenia Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz. – Wymaga to zintensyfikowania naszych wspólnych działań. Nigdy nie uda się zapobiec wszystkim tragediom, ale musimy działać prewencyjnie. Choć system monitorowania odbywa się na poziomie lokalnym, niezbędne są centralne rekomendacje do jego prawidłowego działania. Ten zespół jest najlepszym gremium do znalezienia nowych rozwiązań w tej dziedzinie.

 

Podczas posiedzenia członkowie Zespołu zapoznali się z założeniami do pilotażowego programu monitorowania losów dziecka na terenie Poznania, a następnie rozpoczęli prace nad koncepcją powstania systemu monitorowania losów dziecka.

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: