submenu
content

Seminaria dla firm „Równe szanse kobiet i mężczyzn w biznesie. Jak to zrobić?"

29-01-2015

Rozpoczęła się rekrutacja do udziału w cyklu unikatowych na skalę kraju, bezpłatnych seminariów informacyjno - szkoleniowych, z zakresu idei wspierania awansów kobiet oraz korzystania z narzędzia, pomagającego w osiągnięciu równości szans kobiet i mężczyzn w miejscu pracy.

 

Seminaria są skierowane do dużych firm (zatrudniającym powyżej 250 osób) i zostały przygotowane z myślą o menedżerach/menedżerkach i specjalistach/specjalistkach z działów związanych z HR, CSR oraz z działów współpracujących.

 

W trakcie seminariów poruszymy m.in. zagadnienia:

  • różnorodność a korzyści ekonomiczne i pozaekonomiczne firmy,
  • rodzaje działań równościowych w firmie,
  • równość szans w praktyce,
  • przygotowanie strategii działań równościowych krok po kroku.

 

Seminaria odbędą w kilku miastach m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu,  w okresie od 24 lutego do 15 kwietnia 2015 r.

 

Szczegółowe informacjedotyczące rekrutacji na seminaria, harmonogramu wydarzeń oraz samego projektu, znajdą Państwo na stronie internetowej projektu:http://www.rownoscwbiznesie.mpips.gov.pl/42-seminaria-dla-firm-rowne-szanse-kobiet-i-mezczyzn-w-biznesie-jak-to-zrobic.html

 

Seminaria organizowane są w ramach projektu pt. "Równość kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji ekonomicznych - narzędziem zmiany społecznej", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Wspólnotowego PROGRESS. Projekt jest realizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, w partnerstwie merytorycznym z Biurem Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania.

 

REJESTRACJA NA SEMINARIA

 

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: