submenu
content

Rodzina to najlepsza inwestycja

15-11-2017

- Polityka rodzinna jest naszym priorytetem – powiedziała minister Elżbieta Rafalska, podsumowując dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości. - W tym roku na ten cel Polska z budżetu centralnego przeznaczy  3,11% PKB, podczas gdy  w 2011 r. było to 1,3% PKB.

więcej

Dobre 2 lata

15-11-2017

Program „Rodzina 500 plus”, poprawa jakości życia polskich rodzin, wzrost dzietności, redukcja ubóstwa, rozwój opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, rekordowo niskie bezrobocie, przywrócenie wieku emerytalnego, podniesienie wysokości rent i emerytur czy działania na rzecz seniorów – to tylko niektóre z osiągnięć resortu rodziny, pracy i polityki społecznej w ciągu ostatnich dwóch lat.

więcej

Międzynarodowy Zjazd Młodzieży

27-10-2017

27 października w Senacie RP odbyła się Międzynarodowa Konferencja "Współczesna rodzina – zmiany wartości i struktur", w której udział wzięła minister Elżbieta Rafalska oraz wiceminister Elżbieta Bojanowska. Spotkanie odbyło się w ramach IV Europejskiego Warsztatu dla Młodych.

więcej

O pracownikach delegowanych w Luksemburgu

24-10-2017

23 października minister Elżbieta Rafalska oraz wiceminister Stanisław Szwed brali udział w Radzie ds. Zatrudnienia, Polityki Społecznej, Zdrowia i Spraw Konsumenckich. Przedstawiciele krajów unijnych uzgadniali reguły wysyłania osób do pracy za granicą. Rada Unii Europejskiej przyjęła stanowisko w sprawie pracowników delegowanych przy sprzeciwie m.in. Polski i Węgier.

więcej

IV Europejski Warsztat dla Młodych

20-10-2017

Od 26 do 29 października w Warszawie odbywać się będzie IV Europejski Warsztat dla Młodych. W ramach tego wydarzenia 27 października zostanie zorganizowana konferencja pt. „Współczesna Rodzina - zmiany wartości i struktur”.

więcej

Minister Rafalska z wizytą w Hiszpanii

20-10-2017

Spotkanie z rodzinami polonijnymi, rozmowa z przedstawicielami rządu Hiszpanii nt. walki z ubóstwem oraz wsparcia rodzin oraz wykład o polityce rodzinnej – to niektóre z punktów wizyty minister Elżbiety Rafalskiej w Madrycie.

więcej

Narodowa Debata o Rodzinie - transmisja na żywo

26-09-2017

Zapraszamy do obejrzenia Narodowej Debaty o Rodzinie, która odbywa się 27 września w siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jej celem jest rozpoczęcie szerokiej debaty w społeczeństwie na temat głównych potrzeb polskiej rodziny; wskazanie konkretnych zagadnień, płaszczyzn, które są najpilniejsze, z punktu widzenia rodziny, a które trzeba wspierać.

więcej

Silny głos resortu na Forum w Krynicy

08-09-2017

Wyzwania stojące przed polityką społeczną, rola samorządów w jej realizacji, sytuacja na rynku pracy, kapitał społeczny jako fundament rozwoju czy polityka senioralna – to tylko niektóre z omawianych podczas XXVII Forum Ekonomicznego zagadnień, o których wraz z innymi gośćmi wydarzenia dyskutowali minister Elżbieta Rafalska i wiceministrowie resortu rodziny, pracy i polityki społecznej.

więcej

Minister Rafalska spotkała się z lubuskimi pracodawcami

08-09-2017

Minister Elżbieta Rafalska spotkała się 8 września w Mironicach z przedstawicielami pracodawców z województwa lubuskiego. Spotkanie zorganizowała Lubuska Organizacja Pracodawców, a głównym tematem była sytuacja na polskim rynku pracy.

 

więcej

Rodzina wyzwaniem samorządów

06-09-2017

Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska  otworzyła podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy panel dyskusyjny „Czego potrzeba samorządom – wizjonerów czy urzędników”. 

 

więcej
1  ««««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  17
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: