submenu
content

Konkurs na stanowiska Konsultantów Regionalnych

02-08-2007

Zespół zarządzający programem PPWOW uprzejmie informuje, że rozpoczęto proces rekrutacji na stanowiska Konsultantów Regionalnych w województwach: świętokrzyskim, małopolskim, wielkopolskim, lubelskim,podkarpackim i warmińsko-mazurskim.

więcej

Informacje nt. PPWOW

31-07-2007

2007- 07-18
Podpisywanie Porozumień o Współpracy z województwami
• Trwają starania o podpisanie Porozumień o Współpracy przez kolejne Województwa, w których znajdują się wytypowane do udziału w Programie gminy.

więcej

PPWOW- konsultanci poszukiwani

30-07-2007

W związku z rozpoczęciem realizacji Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich (PPWOW), Biuro Programu ogłasza nabór na następujące stanowiska:


więcej

Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich - poszukiwany specjalista ds. zamówień publicznych

02-04-2007

MPiPS poszukuje konsultanta indywidualnego: specjalisty ds. zamówień publicznych przy wdrażaniu PPOW. Zgłoszenia zainteresowanych będą przyjmowane do 18 kwietnia 2007 r.

więcej

Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich - konsultanci poszukiwani

21-02-2007

Rząd Rzeczpospolitej Polskiej otrzymał kredyt z Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju (Bank Światowy) na Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich (PPWOW) i zamierza wykorzystać część środków finansowych z tego kredytu na płatności w ramach kontraktów na usługi konsultantów indywidualnych.

więcej

Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich - konsultanci poszukiwani

30-01-2007

Rząd Rzeczpospolitej Polskiej otrzymał kredyt z Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju (Bank Światowy) na Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich (PPWOW) i zamierza wykorzystać część środków finansowych z tego kredytu na płatności w ramach kontraktów na usługi konsultantów indywidualnych. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy.

więcej

Konsultanci poszukiwani

22-01-2007

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej poszukuje konsultantów indywidualnych do wdrażania Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich: specjalisty ds. zarządzania finansowego, specjalisty ds. zamówień publicznych, Koordynatora KRUS, Koordynatora Programu Integracji Społecznej, specjalisty ds. zarządzania projektami, Sekretarza Programu, specjalisty ds. Komunikacji Społecznej.

więcej

Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich - konsultanci poszukiwani

11-12-2006

MPiPS poszukuje konsultantów indywidualnych do wdrażania PPWOW: Sekretarza Programu i Koordynatora KRUS. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 grudnia 2006 r. do godz. 14.00.

więcej
««««  1  2  3  »»»»  
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: