submenu
content

Powołanie Członków CKE ds. stopni specjalizacji zawodowej pracowników socjalnych

19-09-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej powołał Członków Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ds. stopni specjalizacji zawodowej pracowników socjalnych - kadencja 2017-2022.

więcej

Zwolnienie weteranów z opłat za pobyt w DPS

12-09-2017

Sejmowa komisja polityki społecznej i rodziny zarekomendowała przyjęcie projektu nowelizacji ustawy o pomocy społecznej, która zakłada częściowe lub całkowite zwolnienie weteranów wojennych z opłaty za pobyt w domu pomocy społecznej.

więcej

Otwarty nabór na partnera do wspólnej realizacji projektu

06-09-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej jako beneficjent realizujący projekt pozakonkursowy ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 ogłasza otwarty nabór partnerów w celu wspólnej realizacji projektu z Działanie 2.5 

więcej

Pismo do władz gmin w sprawie zatrudniania pracowników socjalnych

30-08-2017

Minister Elżbieta Rafalska zaapelowała do samorządów o dołożenie wszelkich starań, aby pomoc społeczna była dostępna dla każdego, kto jej potrzebuje, m.in. poprzez zwiększenie zatrudnienia pracowników socjalnych. 

więcej

Zgłoszenia do konkursu do 15 września

28-08-2017

Przypominamy! 15 września mija termin składania prac w Konkursie o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej, skierowanym do dziennikarzy i naukowców, zajmujących się problemami przezwyciężania ubóstwa i wykluczenia społecznego. 

więcej

Zasady ubiegania się o pomoc dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

22-08-2017

Pomoc przeznaczona jest dla rodzin i osób samotnie gospodarujących, które poniosły straty w gospodarstwach domowych (budynkach mieszkalnych, podstawowym wyposażeniu gospodarstw domowych) i znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej

więcej

Więcej gmin z pomocą żywnościową

22-08-2017

 Rusza Podprogram 2017 w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. W tej edycji paczka jest większa i droższa – każdy uczestnik otrzyma 19 produktów o wartości 269 zł. 

więcej

Uwaga oszuści!

18-08-2017

Minister Elżbieta Rafalska ostrzega przed oszustami podającymi się za pracowników Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Informujemy, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie ma nic wspólnego z osobami, które zgłaszają się ostatnio telefonicznie do ośrodków pomocy społecznej  i wzywają do rzekomo obligatoryjnego udziału w płatnych szkoleniach. Nie podają przy tym kontaktu do siebie. To próba wyłudzenia pieniędzy.

więcej

Wsparcie dla poszkodowanych musi być szybkie i wszechstronne

18-08-2017

- Konieczne jest udzielenie wszystkim poszkodowanym przez nawałnice kompletnej i szybkiej pomocy i wsparcia – mówiła minister Elżbieta Rafalska. – Rodziny, które nierzadko utraciły cały dobytek, nie powinny pozostać osamotnione.

więcej

Zasady ubiegania się o pomoc dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

16-08-2017

Pomoc przeznaczona jest dla rodzin i osób samotnie gospodarujących, które poniosły straty w gospodarstwach domowych (budynkach mieszkalnych, podstawowym wyposażeniu gospodarstw domowych) i znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej..

więcej
1  ««««  5  6  7  8  9  10  11  12  13  »»»»  61
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: