submenu
content

Szkolenia dla pracowników socjalnych 45+

16-01-2013

Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich uprzejmie informuje, że z inicjatywy Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej  w ramach Działania 1.2 „Wsparcie systemowe instytucji pomocy i integracji społecznej”, Priorytet I „Zatrudnienie i integracja społeczna” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki  rozpoczyna realizację projektu systemowego „Szkolenia z nowych technologii pracowników 45+ zatrudnionych w instytucjach pomocy i integracji społecznej ze szczególnym uwzględnieniem pracowników socjalnych”.

Grupą docelową projektu jest 6 000 pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz organizacji pozarządowych zajmujących się statutowo problematyką pomocy i integracji społecznej z całej Polski, w wieku 45+.

Rekrutacja rozpocznie się 28.01.2013 roku.


W województwie mazowieckim, małopolskim i wielkopolskim rekrutacja prowadzona jest  przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich - informacji udziela:  Joanna Rohatyńska -  tel. 22 237 00 51. W pozostałych województwach rekrutacja prowadzona jest przez Regionalne Ośrodki Polityki Społecznej.

Dokumenty  zgłoszeniowe do pobrania oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://crzl.gov.pl/projekty-mainmenu-5/projekty-systemowe/pomoc-sposeczna-mainmenu-64/projekt-b-110--12

 

Szczegółowe informacje również w ogłoszeniu do pobrania poniżej.

 

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: