submenu
content
Czas pracy na Forum Prawników „NSZZ Solidarność” Czas pracy na Forum Prawników... Czas pracy na Forum Prawników „NSZZ Solidarność” Czas pracy na Forum Prawników...

Czas pracy na Forum Prawników „NSZZ Solidarność”

12-10-2012

Na zaproszenie Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Podsekretarz Stanu w MPiPS Radosław Mleczko 9 października 2012 r. wziął udział w XI Forum Prawników Związkowych w Toruniu. W spotkaniu uczestniczyła także Anita Gwarek, Dyrektor Departamentu Prawa Pracy.

 

Tematem Forum było Prawo Pracy – zagadnienia dyskutowane w Trójstronnej Komisji  do Spraw Społeczno-Gospodarczych. Pierwszego dnia Forum rozmawiano o propozycjach zmian przepisów Kodeksu pracy o czasie pracy.

 

Propozycje nowych regulacji, stanowiące materiał do dyskusji z partnerami społecznymi, przedstawił Wiceminister Radosław Mleczko, podkreślając, że nie jest to projekt rządowy. Następnie eksperci wyrażali swoje spostrzeżenia i opinie na temat projektu. Związkowi eksperci zwrócili uwagę na istotną rolę dialogu społecznego przy tworzeniu regulacji prawnych, ważnych zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: