submenu
content

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

21-01-2015

Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie,

 

Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto. Jako dziecko z niecierpliwością czekałem na ten moment. Przygotowywałem laurki, uczyłem się wierszy, które później recytowałem i przede wszystkim spędzałem ze swoimi dziadkami magiczny czas. Babcie i Dziadkowie to niezwykle ważne osoby w życiu każdego z nas, bez względu na to, ile mamy lat. Otaczają nas swoim ciepłem, spokojem i miłością. Są naszymi pierwszymi nauczycielami i przyjaciółmi. 
 
Wasze Święto jest czasem szczególnym, w którym możemy podziękować za poświęcenie, wyrozumiałość i cierpliwość. Za to, że jesteście wzorem do naśladowania, za ciepło, którym nas otaczacie i za Waszą bezwarunkową miłość. 
 
Macie mnóstwo energii, którą przekuwacie w świetne pomysły. Chcemy Wam pomóc realizować plany, dlatego dążymy do tego, aby w każdej gminie powstały kluby Senior-WIGOR. Cieszę się, że coraz prężniej rozwijają się Uniwersytety Trzeciego Wieku, a do  programu ASOS zgłaszane są coraz ciekawsze projekty. Wielu z nas może uczyć się od Was, jak z pasją realizować swoje marzenia. 
 
Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Waszego święta życzę zdrowia i energii do działania. Abyście czerpali radość ze spotkań z najbliższymi oraz podejmowali kolejne wyzwania. 

 

Z poważaniem,

Władysław Kosiniak-Kamysz

List z okazji Dnia Babci i Dziadka List z okazji Dnia Babci i...
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: