submenu
content

Ruszyły kolejne domy Senior-WIGOR

22-12-2015

Swoją działalność rozpoczęło kolejne 16 dziennych domów opieki Senior-WIGOR. Ich program jest adresowany do osób nieaktywnych zawodowo w wieku 60+.

 

Nowe placówki powstały w: Dąbrowie Górniczej, Suchaniu, Rybniku, Gostycynie, Żorach, Woli Karczewskiej (woj. mazowieckie), Korczynie, Zgierzu, Limanowej, Małej Wsi (woj. mazowieckie), Pułtusku, Wąsewie (woj. mazowieckie), Pucku, Tuchomiu, Mysłowicach, Olsztynie (woj. śląskie).

 

W domach Senior-WIGOR można spędzać co najmniej 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Znajdują się w nich pomieszczenia m.in. do wspólnych spotkań, gotowania, ćwiczeń i relaksu (z biblioteką, sprzętem RTV oraz komputerami z dostępem do internetu).

 

Do 2020 roku Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przeznaczy w sumie na utworzenie dziennych domów seniora 370 mln zł. 

Dom Senior-WIGOR w Rybniku Dom Senior-WIGOR w Rybniku Dom Senior-WIGOR w Rybniku Dom Senior-WIGOR w Rybniku Dom Senior-WIGOR w Gostycynie Dom Senior-WIGOR w Gostycynie Dom Senior-WIGOR w Gostycynie Dom Senior-WIGOR w Gostycynie Dom Senior-WIGOR w Suchaniu Dom Senior-WIGOR w Suchaniu Dom Senior-WIGOR w Suchaniu Dom Senior-WIGOR w Suchaniu
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: