submenu
content

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

21-01-2017

Drogie Babcie i drodzy Dziadkowie!

 

Z ogromną przyjemnością, z okazji Waszego Święta, składam Wam najserdeczniejsze powinszowania, wśród których na pierwszym miejscu znajdują się życzenia długich i szczęśliwych lat spędzonych razem z wnukami.

 

W Polsce jesteście czymś więcej, niż częścią rodziną. Jesteście Instytucją. Pogotowiem. Powiernikami. Często Ostatnią Deską Ratunku.

 

Nie do przecenia jest pomoc, jakiej Babcie i Dziadkowie udzielają Rodzicom, tak często zabieganym między pracą, obowiązkami domowymi i zadaniami wychowawczymi. To oni najczęściej mają czas dla wnuków.

 

Ale dają im też coś znacznie więcej. Prawdziwe ciepło. Spokój, mądrość oraz wyrozumiałość biorące się z doświadczenia. Zabierają w świat baśni i marzeń, ale także są łącznikiem między pokoleniami. Żywą historią.

 

Życzę zatem wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, aby mogli cieszyć się pogodną i radosną jesienią życia. Jeśli czują się na siłach, niech kontynuują pracę zawodową, ucząc młodych. Życzę, by znaleźli czas na realizowanie własnych pasji i zainteresowań. By czuli się potrzebni, by jak najdłużej mogli cieszyć się bezinteresowną miłością wnuków.

 

Elżbieta Rafalska

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: