submenu
content

Dla seniorów wspólnie z TVP

17-03-2017

Telewizja Polska wyprodukuje audycje propagujące aktywność osób starszych. Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej wraz z Jackiem Kurskim, prezesem zarządu TVP S.A. podpisali w tej sprawie list intencyjny.

 

Uroczystość miała miejsce 16 marca w Domu Pomocy Społecznej im. Św. Józefa Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Warszawie.

 

- Realizacja tak istotnego zadania, jakim jest polityka senioralna, wymaga współpracy z ważnymi i odpowiedzialnym partnerami –powiedziała minister Elżbieta Rafalska. – Cieszę się, że w tym zespole, obok Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Poczty Polskiej, znalazła się Telewizja Polska. To medium, które jest obecne w niemal wszystkich domach i cieszy się zaufaniem. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie nam dotrzeć z naszym przekazem do osób starszych i ich rodzin.

 

Telewizja Polska w swoich programach będzie promować tradycyjny, kulturowo uwarunkowany i oparty na rodzinnych wartościach obraz osób starszych. Tematyka o  bezpieczeństwie i aktywności Seniorów ma być obecna m.in. w scenariuszach produkcji filmowych i serialowych realizowanych przez TVP.

 

- Telewizja Polska towarzyszy swoim widzom na każdym etapie ich życia. Mamy audycje dla najmłodszych i dla ludzi młodych. Teraz jest czas przypomnienia o roli najstarszych Polaków, zarówno w rodzinie, jak i społeczeństwie – zapowiedział prezes Jacek Kurski.– Wspólna z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kampania informacyjna Bezpieczny i Aktywny Seniorjest dla TVP wyzwaniem i zaszczytem.

 

Przygotowywana przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kampania informacyjna „Bezpieczny i Aktywny Senior” jest częścią rządowej polityki wobec osób starszych, a jednocześnie przedsięwzięciem o bardzo szerokim, ogólnopolskim zasięgu.

 

Więcej informacji o kampanii.

Dla seniorów wspólnie z TVP Dla seniorów wspólnie z TVP Dla seniorów wspólnie z TVP Dla seniorów wspólnie z TVP Dla seniorów wspólnie z TVP Dla seniorów wspólnie z TVP Dla seniorów wspólnie z TVP Dla seniorów wspólnie z TVP Dla seniorów wspólnie z TVP
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: