submenu
content

Wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz Publicznych Służb Zatrudnienia

25-05-2016

W dniach 23-25 maja 2016r, w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyła się wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz Publicznych Służb Zatrudnienia z państw UE/EOG.

 

W ramach Unii Europejskiej funkcjonuje sieć europejskich Publicznych Służ Zatrudnienia do której należą wszystkie państwa członkowskie. Sieć kierowana jest przez Zarząd.

 

Podstawową metodologią i celem pracy sieci jest Benchlearing. Proces ten można określić jako „uczenie się oparte na analizie porównawczej”. Wszystkie Publiczne Służby Zatrudnienia notyfikowane jako członkowie sieci są zobowiązane do udziału w procesie benchlearningu i dostarczaniu danych o na temat efektywności.

 

Wizyta miała następujący przebieg. 23 maja odbył się cykl spotkań w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz spotkanie w WUP w Warszawie.

 

Dzień później miały miejsce wizyty w PUP w Mławie oraz PUP w Radomiu. Natomiast 25 maja w MRPiPS odbyło się spotkanie podsumowujące. Sesja zamykająca odbyła się z udziałem Sekretarza Stanu w MRPiPS Stanisława Szweda.

 

Wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz Publicznych Służb Zatrudnienia Wizyta przedstawicieli... Wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz Publicznych Służb Zatrudnienia Wizyta przedstawicieli... Wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz Publicznych Służb Zatrudnienia Wizyta przedstawicieli... Wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej oraz Publicznych Służb Zatrudnienia Wizyta przedstawicieli...
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: