submenu
content

Centrum Praw Kobiet i fundacja „Porozumienie Bez barier” Jolanty Kwaśniewskiej organizują VI edycję konkursu „Wyróżnienie Białej Wstążki” 2015 skierowanego przede wszystkim do kobiet doświadczających przemocy, które mogą i powinny zgłaszać mężczyzn, którzy okazali się pomocni w ich osobistej walce z przemocą. Oczekujemy także zgłoszeń w stosunku do mężczyzn, którzy swą postawa w życiu prywatnym i zawodowym rozumieją kobiety, wspierają i występują przeciwko przemocy.

 

 

Pragniemy, aby konkurs dotarł do wszystkich środowisk, a wybór kandydatów godnych „Wyróżnienia Białej Wstążki” 2015 był jak najlepszy.

 

W każdym środowisku jest wielu mężczyzn zasługujących na zauważenie i zgłoszenie zasługujących na „Wyróżnienie Białej Wstążki” 2015!

 

Konkurs trwa do 25 listopada 2015 roku!

W konkursie „Wyróżnienia Białej Wstążki” 2015 nagradzani będą mężczyźni w poszczególnych kategoriach:

1. Wymiar sprawiedliwości.

2. Organy ścigania.

3. Instytucje i organizacje pomocowe.

4. Osoby publiczne.

5. Instytucja publiczna.

6. Pracodawca-sponsor.

7. Osoba prywatna.

8. Media.

 

Zgłoszenia do Konkursu można dokonać na jeden z następujących sposobów:

1. E-mailem - wysyłając zgłoszenie zawierające dane określone w formularzu zgłoszeniowym nr 1/CPK/2015 na adres:    z dopiskiem - „Wyróżnienie Białej Wstążki” 2015.

2. Poprzez stronę internetową - wypełniając zamieszczony na stronie internetowej www.bialawstazka.orgoraz stronach organizatorów formularz zgłoszeniowy.

3. Pocztą tradycyjną w formie pisemnej, zawierającej dane określone w formularzu zgłoszeniowym nr 1/CPK/2015  na adres: Fundacja Centrum Praw Kobiet, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wilczej 60 lok. 19, kod pocztowy 00-679

 

Więcej szczegółów na http://bialawstazka.org

Tam też znajduje się Regulamin konkursu oraz formularz  zgłoszeniowy.

 

Serdecznie zapraszam do zgłaszania kandydatów - Kazik Walijewski. 

do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: