submenu
content

W Szczecinie o polityce społecznej

05-10-2018

Niemal 2 miliony wniosków złożonych online w ramach rządowych programach 500+ oraz „Dobry start” pokazuje, że resort rodziny przyczynia się do budowy polski cyfrowej z aktywnym udziałem w tej cyfryzacji polskich rodzin. 

więcej

Interwencja minister Rafalskiej ws. sytuacji polskich pracowników w Królestwie Niderlandów

03-10-2018

W związku z informacjami medialnymi dotyczącymi sytuacji polskich pracowników

więcej

Wizyta minister Rafalskiej w Iławie, Brodnicy, Grudziądzu

28-09-2018

Od nowego roku program „Opieka 75 plus” skierowany będzie nie tylko do osób samotnych w wieku 75 lat i więcej, ale także do osób pozostających w rodzinach - poinformowała w piątek w Iławie minister Elżbieta Rafalska.Spotkała się także z kadrą i podopiecznymi Ochotniczych Hufców Pracy w Brodnicy i Grudziądzu.

więcej

O Konstytucji dla Biznesu w Lubuskiem

07-09-2018

W Gorzowie Wielkopolskim odbyła się konferencja poświęcona Konstytucji Biznesu oraz innym zmianom prawnym ułatwiającym zakładanie i prowadzenie firm. Udzial w wydarzeniu wzięła minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

więcej

Minister Rafalska na Dniu Energetyka

27-08-2018

Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wzięła 27 sierpnia 2018 r. udział w uroczystych obchodach Dnia Energetyka w Gorzowie Wielkopolskim. Gospodarzem była Elektrociepłownia Gorzów.

więcej

Pracodawcy nie odczuli przywrócenia wieku emerytalnego

25-06-2018

Minister Elżbieta Rafalska wzięła udział 25 czerwca w Forum Wizja Rozwoju w Gdyni.

więcej

Zobowiązanie wobec Polaków

06-06-2018

Debata jest okazją do pokazania polityki społecznej prowadzonej przez obecny rząd - oceniła minister Elżbieta Rafalska podczas dyskusji w Sejmie RP.

więcej

Fundamentalna rola rodziny

13-03-2018

Przyszła konstytucja powinna gwarantować realizację wolności i praw w obszarze polityki społecznej - powiedziała minister Elżbieta Rafalska, podczas konferencji "Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o polityce społecznej", która odbyła się dziś w Pałacu Prezydenckim.

więcej

O wyzwaniach demograficznych w Sejmie

30-11-2017

Możemy dzisiaj powiedzieć, że Polska staje się prorodzinną potęgą. Pokazują to europejskie dane, gdzie jesteśmy na czwartym miejscu po Francji, Węgrzech i Austrii, jeżeli chodzi o nakłady na politykę rodzinną" – mówiła Elżbieta Rafalska, minister rodziny podczas konferencji w Sejmie RP pt.  "Sytuacja demograficzna Polski jako wyzwanie dla polityki społecznej i gospodarczej".

więcej

Minister Rafalska na ogłoszeniu Manifestu Przyszłości Pracy

13-07-2017

Podczas dorocznego Letniego Spotkania Lewiatana ogłoszono Manifest Przyszłości Pracy. W spotkaniu wzięła udział Minister  Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  37
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: