submenu
content

Posiedzenie Rady EPSCO

18-06-2015

Minister Radosław Mleczko wziął udział w posiedzeniu Rady ds. Zatrudnienia, Polityki Społecznej, Zdrowia i Spraw Konsumenckich w Luksemburgu.

 

więcej

Otwarte konsultacje dotyczące tzw. dyrektywy o niebieskiej karcie i migracji zarobkowych

12-06-2015

W konsultacjach mogą wziąć wszystkie zainteresowane podmioty: pracodawcy, migranci, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, związki zawodowe etc.  Swoje opinie należy przekazać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej.

więcej

Grupa Wyszehradzka chce wspierać młodych na rynku pracy

05-05-2015

W dniach 28-29 kwietnia Minister R. Mleczko wziął udział w odbywającym się na Słowacji spotkaniu Ministrów Pracy i Spraw Społecznych Grupy Wyszehradzkiej. 

więcej

Studyjna wizyta w Hadze

27-03-2015

O wyzwaniach związanych z obecnością polskich pracowników na holenderskim rynku pracy oraz o zmianach w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych rozmawiał wiceminister Radosław Mleczko w Hadze.

więcej

V Polsko-Francuskie Konsultacje Międzyrządowe

02-02-2015

30 stycznia br. w Paryżu odbyły się V Polsko-Francuskie Konsultacje Międzyrządowe pod przewodnictwem premier Ewy Kopacz i prezydenta François Hollande'a.

więcej

Rozmowa ministrów pracy Polski i Niemiec na temat sytuacji przewoźników

23-01-2015

Minister Władysław Kosiniak-Kamysz rozmawiał dzisiaj telefonicznie z minister Pracy  i Spraw Społecznych Niemiec Andreą Nahles w sprawie sytuacji polskich przewoźników w związku z nowymi przepisami o płacy minimalnej w Niemczech.

więcej

List z okazji Międzynarodowego Dnia Migranta

18-12-2014

Międzynarodowy Dzień Migranta ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych w grudniu 2000 roku kieruje uwagę nas wszystkich na znane od wieków zjawisko migracji.

więcej

Szczyt w sprawie zatrudnienia w UE w Mediolanie

08-10-2014

Minister Władysław Kosiniak-Kamysz przewodniczył polskiej delegacji w sprawie zatrudnienia podczas szczytu w Mediolanie. Minister wziął udział w spotkaniu ministrów pracy państw członkowskich UE.

więcej

Parlament Europejski na sesji plenarnej zaakceptował porozumienie osiągnięte w ramach trilogów

16-04-2014

Parlament Europejski na sesji plenarnej w dniu 16 kwietnia br. w pełni zaakceptował porozumienie do projektu dyrektywy wykonawczej dot. delegowania pracowników w ramach świadczenia usług osiągnięte w ramach tzw. trilogów.

więcej

Dyrektywa PE i Rady w sprawie środków ułatwiających korzystanie z praw w kontekście swobodnego przepływu pracowników

14-04-2014

Polska poparła przyjęcie dyrektywy, zwracając uwagę, iż przyczyni się do ona lepszej ochrony obywateli UE korzystających ze swobodnego przepływu pracowników we wszystkich Państwach Członkowskich.

więcej
««««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: