submenu
content

Rodzinne Mikołajki w Ministerstwie Rodziny

06-12-2017

Spotkanie z Mikołajem, świetna zabawa, warsztaty, śpiewanie piosenek, konkursy i upominki – te i inne atrakcje czekały na dzieci podczas imprezy „Rodzinne Mikołajki w Ministerstwie Rodziny”, która odbyło się dziś w siedzibie Ministerstwa Rodziny.  

 

więcej

Węgierskie odznaczenie dla minister Elżbiety Rafalskiej

04-12-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska odebrała dziś Krzyż Średni Orderu Węgierskiego. Odznaczenie zostało nadane przez prezydenta Węgier Janosa Adera.

więcej

„Plac Zabaw Władysława Świętego” otwarty

04-12-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska oraz sekretarz stanu ds. rodziny i młodzieży w Ministerstwie Zasobów Ludzkich Węgier Katalin Novak wspólnie otworzyły „Plac Zabaw Władysława Świętego”, zaprojektowany i stworzony z okazji Roku Kultury Węgierskiej w Polsce.

więcej

Spotkanie nt. Brexitu

01-12-2017

W dniu 1 grudnia br. Minister Elżbieta Rafalska spotkała się z Ambasadorem Wielkiej Brytanii. 
 

więcej

Minister Rafalska o sytuacji osób z niepełnosprawnościami

01-12-2017

1 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Warszawie. Udział w nim wzięła minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Krzysztof Michałkiewicz. 

więcej

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

01-12-2017

25 lat temu Zgromadzenie Ogólne ONZ ustanowiło Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. To coroczne święto jest z jednej strony okazją do przybliżenia problemów, z jakimi spotykają się osoby niepełnosprawne, a z drugiej – do zwiększenia świadomości o korzyściach płynących z integracji społecznej osób niepełnosprawnych. 

więcej

Nagrody za bezpieczną pracę

30-11-2017

29 listopada 2017 roku w Zamku Królewskim w Warszawie wręczono statuetki w ramach XXIV Edycji konkursu ”Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. W wydarzeniu udział wzięła minister Elżbieta Rafalska oraz wiceminister Stanisław Szwed.

więcej

Wręczenie legitymacji dla osób z niepełnosprawnościami

29-11-2017

29 listopada w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wręczono nowe legitymacje dla osób z niepełnosprawnościami. Zgodnie z przepisami znowelizowanej ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych zmianie uległy zasady zarówno przyznawania jaki i wydawania legitymacji osoby niepełnosprawnej. Natomiast z dniem 1 września modyfikacji uległ również wygląd blankietu legitymacji osoby niepełnosprawnej.

 

więcej

Rodzina na pierwszym miejscu

20-11-2017

20 listopada minister Elżbieta Rafalska uczestniczyła w otwarciu budynku gminnego przedszkola w Santoku. Minister Rafalska podkreśliła, że polska rodzina zajmuje pierwsze miejsce w polityce społecznej.

więcej

Europejski Filar Praw Socjalnych przyjęty

17-11-2017

Szczyt Unii Europejskiej w Goeteborgu upłynął pod znakiem proklamacji Europejskiego Filara Praw Socjalnych. – „To ważny dokument, który próbuje pokazać społeczną twarz Europy” – stwierdziła minister Elżbieta Rafalska.

więcej
1  ««««  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »»»»  50
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: