submenu
content

Rodzice na rynku pracy

14-03-2014

- Przyjęta dziś przez Sejm ustawa o promocji zatrudnienia zawiera rozwiązania, służące rodzicom, powracającym na rynek pracy po przerwie, związanej z urodzeniem dziecka – powiedział minister Kosiniak-Kamysz podczas konferencji „Rodzice na rynku pracy – różne wyzwania, wspólne perspektywy".

więcej

Tata - to brzmi dumnie!

19-12-2013

Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Kongres Ojców. Udział w nim wzięli ojcowie, mamy oraz dzieci. 

więcej

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w ramach zapytania ofertowego nr Progress/1/2013

29-11-2013

Oferta, która w największym stopniu spełniania kryteria okreslone w zapytaniu, została złożona przez firmę sm32 STUDIO Marek Mucharski.

więcej

Forum dla Rodziny w Krakowie

29-11-2013

W piątek, 29 listopada Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zorganizowało w Krakowie debatę poświęconą polityce rodzinnej. Przedstawiciele samorządów, organizacji pozarządowych oraz ministerstwa rozmawiali m.in. o tym, jak łączyć życie rodzinne i zawodowe oraz jak wspierać rodziny wielodzietne.

więcej

Zapytanie ofertowe

21-11-2013

MPiPS poszukuje wykonawcy do zaprojektowania, stworzenia, utrzymania i administrowania strony internetowej projektu „Równość kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji ekonomicznych – narzędziem zmiany społecznej".

więcej

Startuje projekt równościowy

18-11-2013

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej informuje o rozpoczęciu projektu „Równość kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji ekonomicznych - narzędziem zmiany społecznej.”

więcej

Departament Analiz Ekonomicznych i Prognoz poszukuje współpracowników

21-10-2013

Departament Analiz Ekonomicznych i Prognoz jako beneficjent projektu „Równość kobiet i mężczyzn w procesach podejmowania decyzji ekonomicznych  – narzędziem zmiany społecznej”  współfinansowanego w ramach programu wspólnotowego PROGRESS priorytet 5: Równość płci, poszukuje osób na stanowiska:

  • Koordynator organizacyjny projektu
  • Asystent koordynatora organizacyjnego projektu
  • Asystent ds. administracyjnych, finansowych oraz zamówień publicznych

więcej

Minister Władysław Kosiniak-Kamysz na otwarciu żłobka w Ołdrzychowicach Kłodzkich

07-10-2013

7 października dokonano oficjalnego otwarcia Żłobka Gminnego w Ołdrzychowicach Kłodzkich sfinansowanego ze środków europejskich oraz programu „Maluch”. Gościem honorowym na uroczystości był Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

więcej

„Krajowa i regionalna polityka przeciwdziałania przemocy w rodzinie i przemocy ze względu na płeć”

06-09-2013

6 września w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi odbyła się konferencja „Krajowa i regionalna polityka przeciwdziałania przemocy w rodzinie i przemocy ze względu na płeć”.

więcej

Rodzice z opłaconymi składkami

02-09-2013

1 września weszły w życie nowe przepisy, dzięki którym państwo sfinansuje składki na ubezpieczenie społeczne za rodziców - samozatrudnionych, pracujących na umowach cywilnoprawnych oraz rolników i bezrobotnych - opiekujących się dziećmi.

więcej
««««  1  2  3  4  5  6  7  8  »»»»  
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 30-11-2020
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: