Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści
W związku z artykułem „Wyższy ZUS nas wykończy!”, opublikowanym w Fakcie z 9 grudnia 2015 r. informujemy, że w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie są prowadzone ani planowane żadne prace nad zmianami opłacania składek na ubezpieczenia społeczne.
więcejW resorcie rodziny, pracy i polityki społecznej nie są prowadzone żadne analizy ani prace nad zmianą przepisów regulujących podleganie ubezpieczeniom emerytalnym i rentowym oraz opłacanie składek na te ubezpieczenia.
więcejWyliczenia dotyczące wysokości zasiłku macierzyńskiego pojawiające się w internecie nie są właściwe. Nie ma świadczenia macierzyńskiego, które dziś wynosiłoby 17 zł. Nie są także planowane zmiany, które miałyby go obniżyć. Jest wręcz odwrotnie.
więcejW „Pulsie Biznesu” (dodatek ekstra) z 8 stycznia br. ukazał się artykuł Jarosława Królaka, zatytułowany „Uderzeni embargiem nie mogą czekać”. Znalazły się w nim nieprawdziwe informacje, które pragnęlibyśmy sprostować.
więcej
W związku z artykułem „Wyższy zasiłek za pracę na Ukrainie”, który ukazał się w „Gazecie Prawnej” z 11 grudnia 2013 r., wyjaśniamy:
więcejW związku z artykułem Karoliny Topolskiej pt. „Nowe zasady wychowawczego problemem dla pracodawców” zamieszczonym w Gazecie Prawnej 7 listopada 2013 r., wyjaśniamy:
więcejW związku z artykułem Mateusza Rzemka pt. „Ukraińcy zabiorą dotacje”, opublikowanym w „Rzeczpospolitej” z 19 czerwca 2013 r. wyjaśniamy:
więcej
W związku z artykułem Mateusza Rzemka „Za pracę w sobotę firma zapłaci mniej” opublikowanym w Rzeczpospolitej z 14 czerwca 2013 r. , wyjaśniamy:
więcejW związku z artykułem Artura Kiełbasińskiego "Płaca minimalna o 5 proc. w górę", który ukazał się 11 czerwca 2013 r. w "Gazecie Wyborczej", wyjaśniamy:
więcejW związku z artykułem "Ukraina zarabia w Polsce. Miliony płyną na wschód", autorstwa Sylwii Czubkowskiej, opublikowanym w Dzienniku Gazeta Prawna z 3 czerwca 2013 r, wyjaśniamy:
więcej